چوب برای قرن ها برای ایجاد خانه ها و اشیایی که در داخل آنها قرار دارند – از کف چوبی سنتی گرفته تا مبلمان با کیفیت ساختمانی – استفاده می شود.

در کنار انواع موارد استفاده، چوب دارای خواص شگفت انگیز دیگری نیز می باشد:

     قوی و بادوام است و آن را تبدیل به انتخابی طولانی مدت می کند.

     استفاده از آن هم برای سازندگان حرفه ای و هم برای طرفداران DIY آسان است.

     خواص فوق العاده ای دارد. زبان گنجشک، کاج، چوب ساج، بلوط، راش، چوب ماهون و هر نوع چوب دیگری (مخصوصا چوب ترمووود) دارای سبک متمایز، ظاهر و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

     چوب یک ماده طبیعی است و اگر گواهینامه آن به دست آید، به عنوان مثال. توسط FSC یا PEFC، نشان می‌دهد که از جنگل‌هایی با مدیریت مسئولانه می‌آید و در نتیجه به مدیریت پایدار جنگل کمک می‌کند.

در ترکیب با ظاهر ظریف و گرم چوب، این نقاط قوت آن را به سبک ایده آلی برای طراحی داخلی و مواد دکور به سبک معاصر تبدیل می کند. در سال‌های اخیر، استفاده از چوب در طراحی مدرن افزایش یافته است، زیرا ملاحظات پایداری اهمیت بیشتری پیدا کرده و سبک بیوفیلیک در طراحی داخلی رواج یافته است.

پلاستیک تبدیل به یک ماده به طور گسترده در دسترس، ارزان، آسان برای پردازش و نگهداری است. با این حال، چوب به عنوان یک متریال سبک طراحی محبوب باقی مانده است. چوب فضای داخلی یک فضا را غنی می کند و چشم نوازی می کند و طعم معاصر را می بخشد.

استفاده از چوب در طراحی داخلی, انواع چوب در طراحی داخلی, انواع چوب طراحی داخلی, چوب در طراحی داخلی, شرکت طراحی داخلی چوب, طراحی داخلی با چوب, طراحی داخلی با چوب ترمو, طراحی داخلی چوب, طراحی داخلی چوب خانه, طراحی داخلی چوبی, طراحی روی چوب, کاربرد چوب در طراحی داخلی, لوور چوبی طراحی داخلی, ساخت قاب چوبی, طراحی دکوراسیون داخلی چوبی, طراحی روی چوب,