چوب یک مصالح ساختمانی بسیار محبوب است. سال هاست که در ساخت خانه ها و ساختمان های دیگر استفاده می شود.
در کنار این استحکام، چوب خواص بسیار جالب دیگری نیز دارد.

کاربردش ساده است.
چوب ساج، بلوط، راش، چوب ماهون… هر نوع چوب ظاهر و قوت خاص خود را دارد.
چوب بادوام است.

این نقاط قوت در ترکیب با ظاهر گرم چوب، آن را به متریالی عالی برای دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است. چوب را می توان به روش های مختلفی در دکوراسیون داخلی استفاده کرد…


کفپوش های چوبی

چوب در فضای داخلی اغلب به معنای کفپوش پارکت است. یک کفپوش پارکت نشانه ای از تجمل و گرمای اضافی را در خانه شما ایجاد می کند. تخته های بلوط که با لاک یا روغن کار شده اند معمولاً برای پارکت استفاده می شوند. تخته ها در ضخامت ها، طول ها و عرض های مختلف وجود دارند. همچنین اشکال خاصی مانند الگوی شاه ماهی یا موزاییک در دسترس است.

تابلوسازی

برای بسیاری از مردم، تابلوسازی کمی قدیمی به نظر می رسد. اما این دیوارپوش چوبی امروز هم می تواند زیبا باشد. پانل ها به خصوص در داخل حومه شهر خیره کننده است.
اتاق خواب کودکان با پانل با استفاده از صفحات OSB
دیوار جداکننده چوبی

چوب برای ایجاد دیوار جداکننده ایده آل است. می توانید از تخته های عمودی در فاصله چند سانتی متری از یکدیگر برای جداسازی اتاق نشیمن و غذاخوری استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که اتاق مخصوص خود را ایجاد کنید و در عین حال تماس بین هر دو منطقه را حفظ کنید. ما از این طرح در دفتر خودمان استفاده کردیم و بنابراین می توانیم موفقیت آن را تایید کنیم!
اتاق نشیمن با دیوار جداکننده چوبی
دفتر dmlights
سقف های چوبی

در خانه های قدیمی، طبقه اول توسط تیرهای چوبی و سنگین نگه داشته می شد. بازسازی‌کنندگان اغلب انتخاب می‌کنند که این تیرها را بازسازی کنند و سپس آنها را در فضای داخلی برجسته کنند.

اما ممکن است فکر کنید که سقف چوبی فقط در فضای داخلی کلاسیک کار می کند؟ اصلا. همچنین راه حل هایی برای علاقه مندان به سبک مدرن وجود دارد، مانند روکش سقف چوبی در عکس زیر:
اتاق نشیمن با لامپ های آویز فلوس در بالای میز
درها و پله ها

مگر اینکه از شیشه استفاده کنید، درب داخلی معمولاً از چوب ساخته شده است. برخی از سازندگان انتخاب می کنند که درهای داخلی را با یک لایه رنگ به پایان برسانند، در حالی که برخی دیگر اجازه می دهند ساختار چوبی خیره کننده از آن عبور کند.

این در مورد پله ها نیز صدق می کند. یک راه پله چوبی بسیار زیبا و کم تعمیر است. و با یک لیسیدن رنگ، پلکان قدیمی شما را می توان به طور کامل تغییر داد.
پله های چوبی با قفسه های کتاب در زیر

نکته: چوب یا بتون، هنگام انتخاب راه پله، به نور راه پله فکر کنید.
مبلمان

درست مانند گذشته، مبلمان هنوز هم معمولاً از چوب ساخته می شوند. کافی است نگاهی به میز ناهارخوری، میز گاه به گاه، صندلی، کمد لباس، بوفه، کابینت نوشیدنی و غیره در منزل خود بیاندازید. این احتمال وجود دارد که آنها از چوب ساخته شوند.

استفاده از چوب در طراحی داخلی, انواع چوب در طراحی داخلی, انواع چوب طراحی داخلی, چوب در طراحی داخلی, شرکت طراحی داخلی چوب, طراحی داخلی با چوب, طراحی داخلی با چوب ترمو, طراحی داخلی چوب, طراحی داخلی چوب خانه, طراحی داخلی چوبی, طراحی روی چوب, کاربرد چوب در طراحی داخلی, لوور چوبی طراحی داخلی, ساخت قاب چوبی, طراحی دکوراسیون داخلی چوبی, طراحی روی چوب,